ربات خودروهای داخلی خودروسازان کارخانه

ربات: خودروهای داخلی خودروسازان کارخانه مسابقه ماشین بازار میلیون اختلاف

در این طرح مسئولان تا دو سال ممنوع الخروج می شوند تا قوه قضاییه عملکرد آنان را

بر اساس این طرح، همه مسوولان طراز اول تا سطح استانداران، از جمله نماینگان مجلس بعد از رفتن از محل خدمتشان به هر نحو از جمله استعفا، برکناری یا اتمام ..

ادامه مطلب

مخالفتی با کنسرت نداریم / امام جمعه موقت اصفهان

امام جمعه موقت اصفهان گفت: ما با کنسرت مخالف نیستیم بلکه با موسیقی که تحریک‌کننده و گناه است و اختلاطی که در آن رخ می‌دهد مخالف هستیم ولی با خوش حال..

ادامه مطلب

نیروی انتظامی ملتهب‌کنندگان بازار را معرفی کند ، به جهنم که می‌خواهید تحریم کنید

رییس قوه قضاییه گفت: این نظام با داشتن این امکانات امکان مقابله با سلطه جهانی را دارد. به جهنم که می خواهید تحریم کنید/ نیروی انتظامی ملتهب کنند..

ادامه مطلب

تعطیلی بازار ادامه‌دار نیست ، تقاضا کردیم نیروی انتظامی به بازار ورود نکند،

دبیر کل جامعه اصناف و بازار گفت: چهل سال بود این نوع حرکت را که بازار را ببندند،نداشتیم ولی امروز این اتفاق افتاد و به نظرمان می‌رسد که علت آن فقط و فقط سوء..

ادامه مطلب

مهم نیست چه کسی متن را نوشت،محتوایش مهم است که قبولش دارم / یکی از امضاکنندگان نامه مذاکره با امریکا

صادق جوادی حصار،نویسنده نامه 100امضایی در باره مذاکره با امریکل،مصاحبه ای با روزنامه اعتماد انجام داده است. یکی از امضاکنندگان نامه مذاکره با..

ادامه مطلب

آیا اصولگرایان دلواپس مخالف FATF هستند

طی هفته های اخیر تلاش شد تا با برگزاری جلسه های غیرعلنی و با حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی و وزیر امور خارجه، نمایندگان مخالف با پذیرش دستورهای FATF مجاب ش..

ادامه مطلب

هیات دولت با عوض کردن ساعات کار ادارات و دستگاه های اجرایی موافقت کرد

هیات وزیران با پیشنهاد وزارت نیرو مبنی بر جابجایی ساعات کار ادارات و دستگاه های دولتی، بانک ها، شهرداری ها و سایر مؤسسات عمومی غیردولتی جهت بهینه سازی مصرف ا..

ادامه مطلب

قبل و بعد از برجام به روایت «صالحی»

رئیس شرکت انرژی اتمی گفت: اگر بخواهیم سرعت به معنای توسعه و زیاد کردن سطح غنی سازی انجام شود، ما آمادگی آن را داریم و به دوستانمان در مجلس هم اعلام شد ما آماد..

ادامه مطلب