ربات خودروهای داخلی خودروسازان کارخانه

ربات: خودروهای داخلی خودروسازان کارخانه مسابقه ماشین بازار میلیون اختلاف

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تلاش رادیو ورزش جهت پخش کامل جام‌جهانی

رادیو ورزش با ویژه‌برنامه «جام جهانی فوتبال» به استقبال بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌رود و تلاش دارد، تمام مسابقاتی که برگزار می‌شود را به صورت زنده پوشش ده

تلاش رادیو ورزش جهت پخش کامل جام‌جهانی

تلاش رادیو ورزش جهت پخش کامل جام جهانی

عبارات مهم : رادیو

رادیو ورزش با خاص برنامه «جام جهانی فوتبال» به استقبال بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می رود و تلاش دارد، تمام مسابقاتی که برگزار می شود را به صورت زنده پوشش دهد.

حمید قاسمی مدیر رادیو ورزش در گفت وگویی با ایسنا، راجع به تدارک این شبکه جهت بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و تقارن آن با ایام رمضان توضیح داد: با توجه به اینکه دو، سه روز از جام جهانی با ایام رمضان مصادف می شود، ولی ما بر حسب وظیفه تخصصی که داریم، حتی خاص برنامه های ماه رمضان مان هم تحت تأثیر بازی های جام جهانی قرار می گیرد و اولویت ما پخش زنده بازی های جام جهانی است.

وی با بیان اینکه رادیو ورزش تلاش می کند بازی های جام جهانی را کامل پخش کند، گفت: اتفاق جدیدی هم که جهت مخاطبان ما خواهد افتاد این است که در همزمانی بازی ها، ما از ظرفیت رسانه مکمل مان و اینترنت و وب سایت مان هم استفاده می کنیم و بازی هایی که همزمان خواهد بود را با همان گزارش های حرفه ای پخش خواهیم کرد که دوستانی که علاقه مند هستند و تیم های خاصی را دنبال می کنند بازی ها را از دست ندهند.

مدیر رادیو ورزش در پاسخ به اینکه آیا تیم رسانه ای از رادیو به روسیه اعزام خواهد شد؟ اظهار کرد: تیم رسانه ای اعزام نمی کنیم ولی با توجه به شرایط خاصی که داریم، امکان دریافت گزارش تصویری را داریم و گزارشگران ما از استودیو، در داخل محل گزارش را انجام می دهند. با توجه به تنوع بازی ها از یک جهت هم اگر گزارشگر می فرستادیم فقط در سطح فینال از آنها استفاده می کردیم ولی اکنون این وقت را داریم که با تصویرهای از تمام گزارشگران در بازی های متفاوت استفاده کنیم.

قاسمی گفت: متاسفانه فرصتی پیش نیامد تا نماینده ای در محل بازی های جام جهانی داشته باشیم، تا آنجا که می دانم تلویزیون هم نماینده ای ندارد. ولی همه بازی ها را از تلویزیون پخش می کنیم و گزارشگران ما از طریق تلویزیون و شبکه های آنلاین اتفاقاتی که می افتد را گزارش می کنند.

مدیر رادیو ورزش در آخر راجع به خاص برنامه رادیو ورزش در بازی های جام جهانی توضیح داد: خاص برنامه ما «جام جهانی فوتبال» است که در آن تمام بازی هایی که پوشش تصویری زنده دارند، پخش خواهند شد.

تلاش رادیو ورزش جهت پخش کامل جام‌جهانی

واژه های کلیدی: رادیو | برنامه | گزارشگر | رسانه ای | استفاده | ماه رمضان | تلویزیون | جام جهانی | گزارش تصویری | جام جهانی فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz